menu-icon

Hakkımızda

Şİrket profİlİ

Onur Elektrik, sektörel faaliyetlerine 1978 yılında başlamıştır. 
Kalite ve güven kavramlarını esas alan firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemini en küçük birimine kadar benimsemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.
İş Merkezleri/Ofis, Konut Projeleri, Endüstriyel Tesisler, Teknolojik Binalar, Oteller, Hastaneler/Sağlık Tesisleri, Alışveriş Merkezleri, Kültür ve Spor Tesislerinin elektrik tesisat taahhüt işlerini yüklenen firmamız, deneyimli yöneticileri, uzman teknik kadrosu ve 40 yılı aşkın tecrübesi ile bugüne kadar yüzlerce projede, yerli ve yabancı firmalarla beraber, uyum içerisinde çalışarak başarılı işler gerçekleştirmiştir. 
Firmamız, proje, danışmanlık ve uygulama taahhüt hizmetlerinin yanı sıra, satış, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle de müşterilerine komple çözümler sunmaktadır. 


MİSYONUMUZ

İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri konforu sağlamaktır.


vİzyonumuz

Elektrik tesisat alanında müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, genç mühendislerin referans gösterdiği, sektörde bir marka olmaktır.


kalİte polİtİkamız


Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak,

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunmak, doğru çözümler üretmek, 
 
Verilen hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, 

Bilgi üreten ve kullanan insan kaynağımızın gelişimi için gereken kaynakları sağlamak, destek vermek, 

Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak, 

Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak.